No

GN Division

Officer Name

Acting Officer Name

1

153- Dorape

Mrs. J.K.I.N. Siriwardhana

Mrs. P.L.M.R.Priyangika

2

153 A - Daduwan

Mr.A.M.A.S.U.kumara

Mr.G.G.C.Samankumara

3

155 B - Rangoda

Mrs.W.A.D.Chandima

Mrs.M.G.R.Dilrukshi

4

153 C - Welikonda

Mrs. P.L.M.R.Priyangika

Mrs. J.K.I.N. Siriwardhana

5

153 D - Kabaragala

Mr.G.G.C.Samankumara

Mr.A.M.A.S.U.kumara

6

154 - Angulugaha

Mrs.W.N.S.de Zoysa

Mrs. Y.H.S.Darmasiri

7

154 A  - Hatangala

Mr. U.H.S.Samaranayaka

Mrs.W.A. Anoma

8

154 B - Polhena

Mrs. Y.H.S.Darmasiri

Mrs.W.N.S.de Zoysa

9

154 C - Pelawatta

Mrs.M.G.R.Dilrukshi

Mrs.W.A.D.Chandima

10

154 D - Bedipita

Mrs.W.A. Anoma

Mr. U.H.S.Samaranayaka

11

165 - Dikkumbura

Mrs.L.M. Hettiarachchi

Mrs.N.K.P.Maheshika

12

165 A - Idurannawila

Mr.U.G.N. Predeep Weranga

Mrs. K.G.R. Sudeshika

13

165 B - Panugalgoda

Mrs. K.G.R. Sudeshika

Mr.U.G.N. Predeep Weranga

14

166 – Thiththgalla East

Mr. Mahesh Gunasekara

Mrs. M.D.Champa

15

166 A – Thiththgalla West

Mrs. M.D.Champa

Mr. Mahesh Gunasekara

16

166 B - Atanikitha

Mr.G.J.V.P.P.Nayanaranga

Mrs. B.N.K. Thakshila

17

166 D - Amapawila

Mrs. B.N.K. Thakshila

Mr.G.J.V.P.P.Nayanaranga

18

 167 - Kahada

Mr. D.G.T. Danushka

Mr.W.W.A.G.Sameera

19

167 A – Kahada Athireka

Mr.W.W.A.G.Sameera

Mr. D.G.T. Danushka

20

168 - Horadugoda

Mrs. A.W.Geethani

Mr.A.W.Amaradewakara

21

 169 – Kodagoda South

Mrs.K.L.T.Sarojani

Mrs.M.G. Chandima Kumari

22

169 A - Hettigoda

Mrs.M.G. Chandima Kumari

Mrs.K.L.T.Sarojani

23

170 - Andugoda

Mrs.Nishani Hettiarachchi

Mrs. K.G.K.Nisansala

24

170 A - Ellalagoda

Mrs. K.G.K.Nisansala

Mrs.Nishani Hettiarachchi

25

171 - Malalgodapitiya

Mrs.N.K.P.Maheshika

Mrs.L.M. Hettiarachchi

26

171 A – Kodagoda  East

Mr.A.W.Amaradewakara

Mrs. A.W.Geethani

27

171 B - Kalugalgoda

Mrs.M.V.M.Dulanjali

Mrs.T.D.Kumari

28

172 - Imaduwa

Mr.T.G.D.W.Kirthi

Mrs.A.K.C.J. Thilakarathna

29

172 A – Imaduwa Athireka

Mrs.A.K.C.J. Thilakarathna

Mr.T.G.D.W.Kirthi

30

173 - Paragoda

 Mrs. K.H.Niroshani Harshani

Mrs.M.K. Malani

31

173 A  - Deegoda

Mrs. L.L.Kamani Dilrukshi

Mrs. D.L.Wickramarathna

32

173 B – Deegoda Athireka

Mrs. D.L.Wickramarathna

Mrs. L.L.Kamani Dilrukshi

33

173 C - Wathawana

Mrs.M.K. Malani

 Mrs. K.H.Niroshani Harshani

34

174 - Kombala

Mr.H.G. Nayana Prabhath

Mrs.H.W. Devika

35

174 A - Mayakaduwa

Mr.K.G.Upul Chaminda

Mr.H.G. Nayana Prabhath

36

174 B  - Pusselkada

Mr.H.A.R.Ananda

Mr.W.V.P.Milinda

37

 174 C – Ihala Kombala

Mr.W.V.P.Milinda

Mr.H.A.R.Ananda

38

174 B - Pituwalahena

Mrs.H.W. Devika

Mr.K.G.Upul Chaminda

39

175 - Haupe

Mrs.M.D.Gayani Kanchana

Mr.I.M.Jayawardhana

40

175 -  Mawella

Mrs.T.D.Kumari

Mrs.M.V.M.Dulanjali

41

175 B – Haupe North

Mr.I.M.Jayawardhana

Mrs.M.D.Gayani Kanchana

42

175 C - Godaudamandiya

Mrs.W.M.D.Pushpakumari

Mr.C.H.Gamage

43

175 D – Ihala Mawella

Mr.C.H.Gamage

Mrs.W.M.D.Pushpakumari

News & Events

11
Jul2018

Divisional Agriculture Committee Meeting

Divisional Agriculture Committee Meeting 17th  July  2018...

28
Aug2017
ධනාත්මක ආකල්ප හා යහපාලනය පිළිබඳ පුහුණු වැඩසටහන

ධනාත්මක ආකල්ප හා යහපාලනය පිළිබඳ පුහුණු වැඩසටහන

2018/04/06  දින  ධනාත්මක ආකල්ප හා යහපාලනය පිළිබඳ...

Scroll To Top